Blok Kullanım Şartları

Sosyal Medyada Paylaş

Bu sitede yayınlanan hiçbir yönetmelik/şartname/ makale / yazı / bilgi için site sahibi ve yazarları sorumlu tutulamaz. 

Çelik Yapılar Yönetmeliği Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından hazırlanmış olup, Bu Maddeler  (TÇY 2016 ) Yönetmeliğe kolay erişmek adına, hazırlanmış bir blogdur.Bu bilgiler kullanıcı için sadece referans değeri taşır.Ana Yönetmelik Pdf formatında burada belirtilmiştir.

Çelik  Yönetmelik maddelerini çsb sitesinden kontrol etme sorumluluğu projeyi hazırlayana aittir.

 

Diğer yönetmelik ve şartnameler de aynı şekilde Hazırlayan kurum yada kuruluşların ana sitelerinden link verilmek sureti ile paylaşılmaya çalışılmıştır, bu konu ile ilgili hak ihlaline uğradığınızı düşünüyorsanız lütfen iletişim bölümündeki formu doldurunuz.

Yazı ve makaleler için, Kendinize ait yazılarınızın bu sitede kullanıldığını düşünüyorsanız, iletişim bölümündeki formu doldurarak, kendinize ait olduğunu ispatladığınız bilgi ve dokümanları siteden kaldırabilirsiniz. Bu sitede bir hesabınız veya yorumlarınız varsa, bize sağladığınız veriler dahil olmak üzere, hakkınızda tuttuğumuz kişisel verilerin dışa aktarılmış bir dosyasını almayı isteyebilirsiniz. Ayrıca, hakkınızda tuttuğumuz tüm kişisel verileri de silmeyi isteyebilirsiniz. Bu, idari, yasal veya güvenlik amaçlarına uymak zorunda olduğumuz hiçbir veriyi içermez.

 

Sitedeki bilgilere erişim sağlayarak bu koşulları kabul etmiş sayılırsınız.

 

Çalışmalarınızı sitede paylaşmak için lüften iletişime geçiniz.

 


Sosyal Medyada Paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.